Na wstępie dziękuję za zainteresowanie naszą Firmą. 

Firma powstała w lutym 2007r. pod nazwą Tech-Plast Konrad Kalina z siedzibą w Belęcinie. Przez lata rozwijały się różne kierunki i tworzyły różnorodne działy związane między innymi z wykorzystaniem i obróbką tworzyw sztucznych. Do dnia dzisiejszego wyspecjalizowaliśmy się w określonych działach:

 

  • naświetla przemysłowe/świetliki dachowe
  • obróbka tworzyw sztucznych
  • osłony przemysłowe
  • systemowe konstrukcje aluminiowe 
  • sprzedaż płyt z tworzyw sztucznych.

 

Z myślą o potrzebach naszych klientów staramy się poszerzać i unowocześniać produkcję wprowadzając  coraz to nowsze technologie, tak aby oferowane przez nas produkty oraz usługi były jak najwyższej jakości. Grono naszych wyspecjalizowanych i doświadczonych pracowników zapewnia kompleksową obsługę danego przedsięwzięcia począwszy od kwestii doradczej, projektowej po precyzyjne wykonawstwo. 

Od marca 2013r. siedziba firmy została przeniesiona do nowowybudowanego obiektu w miejscowości Kiełpiny. Zwiększenie powierzchni produkcyjnej pozwala nam od tej pory na poszerzanie parku maszynowego i ciągły rozwój firmy.

Z końcem roku 2014 działalność gospodarcza Tech-Plast Konrad Kalina została przekształcona na Tech-Plast System Sp. z o.o., Sp. Komandytowa. 

 

Formularz kontaktowy