Nowym działem naszej firmy jest dział termoformowania tworzyw sztucznych. Naprzeciw Państwa potrzebom wyspecjalizowaliśmy dział zajmujący się procesem produkcji polegającym na uzyskiwaniu detali o różnym, często skomplikowanym kształcie i wielkości.

Termoformowanie to specjalistyczny proces polegający na ogrzewaniu płyty z tworzywa sztucznego do temperatury umożliwiającej jej formowanie do określonych, gotowych kształtów. Wysoka temperatura uplastycznia materiał na tyle, iż jest możliwe jego rozciąganie na specjalnie wyprofilowanych matrycach.

Oferujemy Państwu zarówno wykonanie produktów na podstawie powierzonych projektów, matryc i materiałów, jak również proponujemy kompleksową obsługę od „A” do „Z”. Począwszy od wykonania projektów danych detali, zaprojektowania i opracowania matryc wzorcowych, stworzenia prototypów po produkcję seryjną jesteśmy w stanie całościowo wykonać dany detal / element, tak by w jak największym stopniu sprostać Państwa oczekiwaniom.

Dzięki przestrzeganiu w naszej firmie Polityki Jakości, korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję, iż dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowników i odpowiednio wyposażonym parkiem maszynowym o szerokim spektrum działania co umożliwia nam kompleksowa i jakościową obsługę Państwa zleceń.

Formularz kontaktowy