• Doświadczenie
    17 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

wiata przystankowa nowoczesna
26-02-2019

Nowoczesna wiata przystankowa

Przystanki autobusowe pozwalają chronić to, co najważniejsze – Twoje zdrowie. Pomimo tego, iż zawdzięczamy im tak wiele to bardzo często są przez wielu niedoceniane.


Kilka słów o naszych wiatach

 

Wiaty przystankowe to elementy, które widujemy właściwie na każdym kroku. Łatwo jest nam przyzwyczaić się do ich widoku i rzadko zwracamy uwagę na to, jak wiele pracy włożył producent w stworzenie tego produktu. Wiaty są niezbędne, zwłaszcza w dużych miastach. To dzięki nim oczekiwanie na autobus, tramwaj czy pociąg jest przyjemniejsze, zwłaszcza podczas wiatru lub deszczu. Nasze wiaty przystankowe wykonujemy zawsze z pełną dbałością o najmniejszy szczegół. Uzyskane certyfikaty, szerokie grono zadowolonych klientów, a także setki wykonanych projektów świadczą o jakości i bezpieczeństwie naszych wyrobów.

Dowodem wysokiej jakości jest nasza ostatnia realizacja – prosta a zarazem nowoczesna wiata autobusowa zamontowana przez naszych pracowników na Placu Wolności w Babimoście.

 

Wykonanie wiaty

 

Prezentowana wiata o wymiarach 4,40 x 1,40 x 2,40 m składa się z solidnej konstrukcji aluminiowej pomalowanej proszkowo na kolor RAL 9007. Dach oraz ściany stanowi szkło hartowane o grubości kolejno 6 i 8 mm, zapewniające zmniejszenie skutków zbicia szyby do minimum a co za tym idzie zabezpieczenie osób przybywających w wiacie i w jej najbliższym otoczeniu. W efekcie wiata autobusowa prezentuje się bardzo estetycznie, co spotkało się z zadowoleniem Klienta.

Na każdy z wykorzystanych elementów posiadamy odpowiedni certyfikat mówiący o najwyższej jakości używanych przez nas materiałów i podzespołów.

 

Dostawa i montaż

 

Dzięki własnej flocie pojazdów naszym klientom możemy zapewnić dowóz wiat na wskazane miejsce, w którym ekipa wykwalifikowanych monterów szybko i profesjonalnie wykona swoje zadania polegające na mocowaniu wiaty do podłoża.