• Doświadczenie
    17 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

świetlik dachowy

Naświetla ścienne

Skuteczny sposób na doświetlenie pomieszczeń przemysłowych

Naświetla ścienne w budynkach przemysłowych

W projekcie każdego budynku przemysłowego należy uwzględnić odpowiednie oświetlenie hali, niezbędne do prawidłowego wykonywania obowiązków przez pracowników. W tym celu wykorzystuje się innowacyjny system świetlików, które maksymalizują ilość naturalnego światła w budynku. Naświetla ścienne montowane na ścianach wschodnich oraz zachodnich pozwalają wydłużyć czas, w którym budynek jest optymalnie oświetlony.

Czym charakteryzują się nowoczesne naświetla ścienne?

Świetliki z poliwęglanu mają oczekiwane właściwości optyczne, które pozwalają na lepsze dostarczanie naturalnego światła do budynku. Jednocześnie, są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Wszystko za sprawą projektu dostosowanego do specyfiki budynku. Tworzywa sztuczne wykorzystane do produkcji naświetli ściennych są odporne na degradację związaną z oddziaływaniem promieniowania UV. Dzięki temu, jest to inwestycja długoterminowa, która przez wiele lat będzie spełniać swoją rolę.

Warto zwrócić uwagę, że nowoczesne naświetla ścienne stanowią dobrą izolację cieplną i akustyczną. W ten sposób, dodatkowo zwiększają komfort pracy w budynku. Ostatnim ważnym kryterium jest odporność ogniowa. Świetliki spełniają normy bezpieczeństwa pożarowego, dzięki czemu, można je bez obaw wykorzystać w każdym budynku przemysłowym.

Jak skonstruowane są świetliki ścienne?

Nasza firma zajmuje się produkcją oraz montażem innowacyjnych naświetli ściennych. Każdy projekt jest realizowany pod kątem specyfiki budynku oraz indywidualnych oczekiwań klientów. Do produkcji wykorzystywane są wytrzymałe profile aluminiowe z przeszkleniem wykonanym z poliwęglanu. Naświetla ścienne można dostosować pod kątem kształtu, tak, aby wpuszczały one jak najwięcej naturalnego światła do budynku.

Nowoczesny projekt w połączeniu z najlepszymi materiałami oferuje szereg korzyści: doskonały dostęp do światła dziennego, wysoki poziom izolacji termicznej i akustycznej, szybki i wygodny montaż, a także należyte bezpieczeństwo pożarowe.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami