• Doświadczenie
    15 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

świetlik dachowy

Pasma świetlne trójkątne

Skuteczne doświetlenie hal produkcyjnych i magazynowych

Pasma świetlne trójkątne w budynkach przemysłowych

Z pomocą nowoczesnych pasm świetlnych o trójkątnym kształcie można skutecznie doświetlić wnętrze użytkowe, wpuszczając do niego duże ilości światła dziennego. Pasma świetlne trójkątne to bardzo praktyczny system, który znajduje zastosowanie przede wszystkim w budynkach przemysłowych, w których duże ilości światła są potrzebne do bezpiecznej i komfortowej pracy.

W ofercie naszej firmy znajdują się funkcjonalne pasma świetlne produkowane z tworzyw sztucznych. To nowoczesne rozwiązanie, które nie tylko rozjaśni wnętrze użytkowe, ale również poprawi wentylacje. Jakie jeszcze korzyści przemawiają na korzyść tego systemu?

Czym charakteryzują się pasma świetlne trójkątne?

Jest to rozwiązanie dedykowane wszystkim budynkom wymagającym doskonałego oświetlenia. Pasma świetlne umieszcza się na dachu, aby wpuścić do wnętrza więcej światła dziennego. Każdy projekt jest dostosowywany pod katem indywidualnych potrzeb klientów, a także specyfiki budynku. Dzięki temu, trójkątne pasma świetlne są w pełni efektywne i kompatybilne z budynkiem. Zaletą jest nie tylko większa ilość światła dziennego, ale również lepsza wentylacja, wynikająca z możliwości otworzenia przeszklonych powierzchni.

Dlaczego pasma świetlne trójkątne są tak cenione w wielu obszarach przemysłu? Ponieważ wpływają bezpośrednio na większe bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Jest to zatem istotny atut, którym mogą pochwalić się firmy dbające o pozytywny wizerunek marki.

W jaki sposób zbudowane są pasma świetlne?

Pasma składają się z aluminiowych profili, w których umieszczone zostają przeszklenia z tworzyw sztucznych, najczęściej z poliwęglanu. Zaletą tych materiałów jest duża lekkość, dzięki czemu, pasma świetlne nie obciążają konstrukcji dachu. Nasza firma oferuje profesjonalny projekt, produkcję oraz montaż trójkątnych pasm świetlnych dostosowanych do indywidualnych oczekiwań klienta. To inwestycja długoterminowa, która na pewno zaoferuje Twojej firmie szereg intratnych korzyści.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami