Koszt dostawy dobierany jest indywidualnie w zależności od adresu dostawy, wielkości zamówienia oraz wybranych przez Klienta formatów płyt i akcesoriów. Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 5000 zł brutto na terenie całej Polski.

Sprawdź koszt dostawy dla Twojego kodu pocztowego

Oferowane przez nas możliwości:

Odbiór osobisty: bezpłatny odbiór zamówienia przez Klienta z siedziby firmy (ul. Przemysłowa 7, 64-200 Wolsztyn) od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00.
Czas realizacji zamówienia: 1 dzień roboczy.

Dostawa TECH-PLAST: indywidualne dostawy wielkogabarytowych zamówień pod adres Klienta na terenie całego kraju od poniedziałku do soboty w godzinach od 06:00 do 21:00. Informacja z dokładną datą i przybliżoną godziną dostarczenia zamówienia przekazywana jest drogą telefoniczną na 1-3dni przed planowanym dniem dostawy. Czas realizacji zamówienia: do 7 dni roboczych. Cena: od 50 do 300 zł brutto. Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 5000 zł brutto na terenie całej Polski.

Wysyłka kurierem: możliwa wyłącznie dla wysyłki małogabarytowych akcesoriów: zaślepek, taśmy paroprzepuszczalnej, uszczelek, wkrętów.
Czas realizacji zamówienia: 1-3 dni robocze. Cena: 35 zł brutto.