• Doświadczenie
    16 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

Świetliki dachowe

Świetliki punktowe

Świetliki dachowe stałe w obiektach przemysłowych

Świetliki punktowe – jakie korzyści oferuje to rozwiązanie?

Naświetla dachowe świetnie sprawdzają się w sytuacji, gdy obiekt potrzebuje lepszego oświetlenia z pomocą naturalnego światła dziennego. Taki system wykorzystuje się w obiektach przemysłowych oraz biurowych, aby zadbać o lepszy komfort pracy. Świetliki punktowe pozwalają skutecznie doświetlić wybrane obszary wnętrza, a jednocześnie, poprawiają wentylację w obiekcie.

W ofercie naszej firmy dostępne są nowoczesne świetliki dachowe wykonane z aluminiowych profili oraz poliwęglanu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę potrzebną do tworzenia systemów zgodnych z BHP oraz klasyfikacją NRO. Z przyjemnością zajmiemy się projektem, produkcją oraz montażem naświetli dostosowanych do specyfiki Twojego budynku.

W jaki sposób działają świetliki stałe?

Świetliki, zwane również naświetlami oraz pasmami świetlnymi, to przeszklone konstrukcje umieszczane najczęściej na dachu budynku. Ich nadrzędnym zadaniem jest wpuszczanie większej ilości światła dziennego do wnętrza użytkowego. Jest to niezbędne np. w przypadku budynków przemysłowych oraz biurowych, w których dobre oświetlenie wpływa na komfort pracy.

Co więcej, świetliki dachowe stałe pełnią również inne funkcje. Liczne modele są wyposażone w możliwość uchylenia przeszkolonych elementów, co zwiększa wentylację oraz klimatyzację obiektu. W naszej ofercie dostępne są także automatyczne systemy, które mogą zareagować w razie zagrożenia pożarowego, dzięki czemu, świetliki punktowe zminimalizują ryzyko rozprzestrzeniania się ognia.

Jak zbudowane są nowoczesne świetliki?

Do produkcji wykorzystuje się aluminiowe profile oraz poliwęglanowe przeszklenia. To bardzo lekkie materiały, które w odróżnieniu od dawnych naświetli stalowych, nie obciążają konstrukcji dachu. Poliwęglan komorowy to tworzywo o dobrych właściwościach termoizolacyjnych oraz akustycznych. Jest odporne na działanie warunków atmosferycznych, dzięki czemu, doskonale wywiązuje się ze swoich zadań na przestrzeni wielu lat.

Naświetla dachowe dostosowane do Twoich potrzeb

Proponujemy naszym klientom innowacyjne świetliki dachowe stałe wytwarzane zgodnie z normami jakości oraz klasyfikacją NRO. W procesie produkcyjnym posługujemy się nowoczesną technologią, która pozwala na szybką i precyzyjną obróbkę metali oraz tworzyw sztucznych. Dzięki temu, możemy zaoferować naszym klientom świetliki stałe stworzone z myślą o specyfice obiektu. To sprawdzony sposób na poprawienie oświetlenia wnętrza, wentylacji, a także bezpieczeństwa pożarowego.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami