• Doświadczenie
    17 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

świetlik dachowy

Wyłaz dachowy na dach płaski

Doskonałe rozwiązanie umożliwiające wyjście na dach

Wyłaz dachowy

Funkcjonalne naświetla dachowe powinny uwzględniać możliwość wygodnego wyjścia na dach w celu wykonania niezbędnych prac konserwacyjnych. Bardzo popularnym rozwiązaniem są wyłazy na dach wykonane z aluminium i poliwęglanu. System ten znajduje zastosowanie zarówno w budynkach przemysłowych i biurowych, jak również w prywatnych domach.

Nasza firma oddaje do dyspozycji klientów nowoczesne systemy doświetlania wnętrza użytkowego. Wyłaz dachowy to praktyczne rozwiązanie, które nie tylko wpływa na większy komfort użytkowników, ale również, zwiększa bezpieczeństwo pożarowe obiektu. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesną technologią potrzebną do produkcji nowoczesnych klap dachowych dostosowanych do potrzeb klienta oraz specyfiki obiektu.

Jakie funkcje pełni wyłaz na dach?

W codziennej eksploatacji, wyłaz dachowy ma doświetlać wnętrze i wpuszczać do niego więcej dziennego światła. Jest to bardzo istotne we wszystkich obiektach, w których wykonywana jest praca wymagająca precyzji. Wyłazy na dach znajdują zastosowanie także w przypadku domów prywatnych z poddaszem. Jeśli ilość światła w ciągu dnia nie zadowala domowników, z pomocą funkcjonalnego wyłazu można szybko i skutecznie rozwiązać ten problem.

Zadaniem tego systemu jest również zwiększenie bezpieczeństwa pożarowego. Wyłaz dachowy stanowi dodatkową drogę ewakuacji w trakcie pożaru. Jednocześnie, może chronić przed rozprzestrzenianiem się ognia, za sprawą lepszej wentylacji i usuwania palnych gazów. Klapy dachowe są również dużym udogodnieniem dla serwisantów, dekarzy oraz kominiarzy, którzy za sprawą wyłazu mogą szybko przedostać się na dach w celu wykonania niezbędnych prac.

Budowa wyłazów dachowych

Obramowaniem wyłazu jest aluminiowy profil, który można bez trudu wpasować do każdego rodzaju dachu, tworząc estetyczny i funkcjonalny system. Do produkcji przeszklenia wykorzystuje się poliwęglan. To wytrzymale i niepalne tworzywo sztuczne, które odznacza się świetnymi właściwościami termoizolacyjnymi oraz odpornością na warunki atmosferyczne. Wyłazy dachowe wykonane z poliwęglanu są bardzo lekkie i nie obciążają konstrukcji budynku.

Wyłazy możemy określić jako praktyczne świetliki dachowe otwierane, które znacznie podnoszą standard budynku i wpływają na wyższy komfort osób znajdujących się w środku. Uniwersalny system możemy wykorzystać niezależnie od rodzaju dachu. Naszym klientom oferujemy wyłaz dachowy na dach płaski oraz skośny.

Indywidualny projekt i szybka realizacja

Naszym klientom oferujemy klapy dachowe dostosowane do indywidualnych oczekiwań oraz specyfiki obiektu. Na etapie projektowania zwracamy również dużą uwagę na estetyczne rozwiązanie, które nie wpłynie niekorzystnie na prezencję obiektu. Nasza firma zajmuje się również produkcją oraz montażem nowoczesnych wyłazów na dach płaski.

Szybką realizację umożliwiają nam zaawansowane urządzenia potrzebne do obróbki metali oraz tworzyw sztucznych. Dzięki temu jako producent  klapy dachowych możemy w krótkim czasie wykonać w pełni spersonalizowany i trwały system. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje ze strony klientów. Swoje usługi świadczymy w Poznaniu, a także na terytorium całego kraju.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami