• Doświadczenie
    15 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

Zadaszenie

Zadaszenia basenowe

Zadaszenie basenowe jako skuteczna ochrona przeciw liściom i innym zanieczyszczeniom nanoszonym przez wiatr

Funkcjonalne i estetyczne zadaszenie basenów

Basen na ogrodzie pozwala cieszyć się luksusowym wypoczynkiem w gorące, słoneczne dni. Posiadacze tego udogodnienia doskonale wiedzą o tym, że basen wymaga należytej pielęgnacji, a utrzymanie go w nienagannej czystości nie jest zadaniem łatwym. Zadaszenia basenowe to bardzo nowoczesne rozwiązanie, które znacznie ułatwia utrzymanie basenu w doskonałym stanie. Jednocześnie, pozwoli na swobodne pływanie niezależnie od warunków atmosferycznych.

Jakie zalety oferuje nam nowoczesne zadaszenie basenowe?

Głównym atutem tego rozwiązania jest możliwość utrzymania basenu w nienagannej czystości. Zadaszenie zabezpieczy wodę przed zanieczyszczeniami w postaci piasku, liści oraz innych drobin nanoszonych przez wiatr. W ten sposób, zaoszczędzisz na konieczności regularnego czyszczenia i filtrowania wody. Ponadto, zadaszenie basenów pozwala utrzymać optymalną temperaturę wody oraz chroni przed niespodziewanym deszczem, dzięki czemu, możesz cieszyć się komfortowym pływaniem niezależnie od pogody.

Co szczególnie istotne, zadaszenie basenowe jest bardzo estetyczne i nie koliduje z zagospodarowaniem ogrodu. W zależności od oczekiwań klientów, wyróżniamy trzy linie zadaszenia: niską, średnią oraz wysoką. Poznań to miasto, w którym wiele domów może pochwalić się własnym basenem. Nie dziwi zatem fakt, że tak wielu klientów interesuje się funkcjonalnym zadaszeniem.

Jak skonstruowane są zadaszenia basenów?

Oferujemy naszym klientom zadaszenie basenowe wykonane z lekkiego i wytrzymałego poliwęglanu. Ramą dla przeszklenia są aluminiowe profile. Poliwęglan to bardzo wytrzymałe, niepalne oraz transparentne tworzywo sztuczne, które świetnie spisuje się w roli zadaszenia. Ze względu na właściwości termoizolacyjne, zadaszenie z poliwęglanu utrzymuje optymalną temperaturę wody i zapobiega przed nadmiernym nagrzewaniem w upalne dni. Zakres naszych usług obejmuje Poznań oraz teren całego kraju. Zajmujemy się projektem, produkcją oraz montażem funkcjonalnego zadaszenia basenowego.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami