• Doświadczenie
    17 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

Zespół

O firmie

O naszej firmie i obszarach działania

    Od początku swojego istnienia zapewniamy naszym klientom najlepsze i najnowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie szeroko pojętych konstrukcji aluminiowych. W ofercie posiadamy różnego rodzaju wiaty przystankowe, przegrody specjalistyczne oraz zadaszenia pokryte wysokiej jakości płytami z tworzyw sztucznych. Ponadto jesteśmy polskim producentem naświetli dachowych, klap dymowych a także wyłazów dachowych. Nasze realizacje wykonujemy na terenie całej Polski oferując Państwu także szybki i sprawny montaż. Dzięki doświadczeniu zdobywanemu przez lata wyspecjalizowaliśmy się również w termoformowaniu oraz profesjonalnej obróbce tworzyw sztucznych. Proponujemy Państwu osłony przemysłowe zapewniające bezpieczne użytkowanie maszyn i urządzeń oraz osłony technologiczne ułatwiające szybki montaż poszczególnych elementów karoserii. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który pozwala nam na precyzyjne wykonywanie powierzonych projektów według Państwa potrzeb. Gwarantujemy kompleksową obsługę danego przedsięwzięcia zarówno w kwestii doradczej, projektowej jak i wykonawczej. Nasza wykwalifikowana kadra zapewnia profesjonalną i sprawną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia.

  Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom bezustannie staramy się poszerzać a także unowocześniać produkcję wprowadzając coraz to nowsze technologie, tak aby oferowane przez nas produkty i usługi były jak najwyższej jakości oraz trwałości. Wyróżnia nas nie tylko atrakcyjna oferta handlowa ale przede wszystkim systematyczne badanie potrzeb i preferencji Klientów, budowanie z nimi trwałych relacji a także ciągłe doskonalenie działalności dostosowując ją potrzeb współczesnego rynku. Naszym długofalowym celem jest umacnianie pozycji na rynku oraz budowanie korzystnych relacji, zarówno z partnerami biznesowymi jak i klientami indywidualnymi.

   Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą. Z przyjemnością powitamy Państwa w szerokim gronie naszych zadowolonych klientów.

Historia firmy


2007

Rozpoczęcie działalności

Firma powstała w lutym 2007 r. pod nazwą TECH-PLAST Konrad Kalina z siedzibą w Belęcinie.

2013

Nowa siedziba

W marcu 2013 r. siedziba firmy została przeniesiona do nowo wybudowanego obiektu w miejscowości Kiełpiny. Zwiększenie powierzchni produkcyjnej pozwało nam na rozwój działalności oraz poszerzanie parku maszynowego.

2015

Dalszy rozwój

Z początkiem 2015 r. działalność gospodarcza TECH-PLAST Konrad Kalina została przekształcona na TECH-PLAST SYSTEM Sp. z o.o., Sp. Komandytowa.

2018

Stan obecny

Obecnie TECH-PLAST SYSTEM posiada stabilną pozycję na rynku. Wieloletnie doświadczenie oraz nastawienie na ciągły rozwój pozwala nam dopasować usługi do indywidualnych wymagań każdego Klienta. 

Osiągnięcia


Jesteśmy dumni
z naszych osiągnięć

0
Stała współpraca z globalnymi korporacjami
0
Zadowolonych klientów
0
Zrealizowane projekty
0
Powracających klientów

Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami