• Doświadczenie
    17 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

Termoformowanie

Termoformowanie

Technologia stosowana w branży automotive od wielu lat

Termoformowanie tworzyw sztucznych

Działając zgodnie z Państwa potrzebami wyspecjalizowaliśmy się w termoformowaniu tworzyw sztucznych. Proces ten polega na ogrzewaniu płyty z tworzywa sztucznego do temperatury umożliwiającej jej formowanie do określonych, gotowych kształtów. Wysoka temperatura uplastycznia materiał na tyle, iż jest możliwe jego rozciąganie na specjalnie wyprofilowanych matrycach. To nowoczesne usługi termoformowania dostosowane do potrzeb współczesnego przemysłu.

Oferujemy zarówno wykonanie produktów na podstawie powierzonych projektów i materiałów, jak również zapewniamy kompleksową obsługę od „A” do „Z” całego przedsięwzięcia. Nasza kadra pracowników świadczy bowiem usługi począwszy od wykonywania projektów danych detali, zaprojektowania i opracowania matryc wzorcowych, stworzenie prototypów aż po produkcję seryjną. Jesteśmy w stanie całościowo wykonać dany detal, w taki sposób, aby w jak największym stopniu sprostać Państwa oczekiwaniom.

W jakim celu przeprowadza się termoformowanie tworzyw sztucznych?

Tworzywa sztuczne coraz częściej zastępują dawne materiały, oferując nam szersze możliwości oraz zalety, na którym nam szczególnie zależy. Termoformowanie tworzyw to proces obróbki, w którym tworzywom sztucznym nadawany jest oczekiwany kształt. Celem jest oczywiście produkt finalny, który powinien odznaczać się określonymi właściwościami.

Najskuteczniejsze jest oczywiście termoformowanie próżniowe, które umożliwia obróbkę tworzywa pod wpływem określonych temperatur. Bardzo potrzebną techniką jest także termoformowanie ciśnieniowe, które można wykorzystać np. do obróbki poliwęglanu. Warto zauważyć, że współczesny przemysł nie mógłby prawidłowo funkcjonować bez nowoczesnych urządzeń oferujących nam zaawansowaną obróbkę tworzyw sztucznych.

Usługi termoformowania dostosowane do oczekiwań klientów

Każdy projekt jest realizowany zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami klientów. Naszą firmę cechuje błyskawiczna realizacja zleconych zadań. Stale rozwijamy termoformowanie usługi, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Z pomocą zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie nadać tworzywom dowolny kształt, dzięki czemu, możliwe jest stworzenie finalnego produktu odznaczającego się pożądanymi właściwościami.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami