• Doświadczenie
    16 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

wiata

Wiaty rowerowe

Wiata rowerowa skuteczna ochrona

Wiata rowerowa

Wiele miast stara się rozwijać infrastrukturę rowerową w trosce o bardziej ekologiczny transport. W związku z tym, rozwijany jest nie tylko system rowerów miejskich, ale również poboczne elementy infrastruktury, które mają zachęcić do korzystania z tego środka lokomocji. Prostym a zarazem funkcjonalnym udogodnieniem jest wiara rowerowa.

W ciągu ostatnich kilku lat, nasza firma miała okazję projektować oraz produkować wiaty rowerowe zamawiane przez samorządy, sklepy, biura oraz inne budynki użyteczności publicznej. Dzięki temu, dysponujemy doświadczeniem oraz wiedzą potrzebnymi do stworzenia praktycznej wiaty.

Jakie funkcje pełni wiata rowerowa?

Wiata może ochronić rowery przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a w szczególności przed deszczem. Jest to niezwykle istotne z perspektywy osób, które pragną dojeżdżać do pracy rowerem, ale boją się, że w ciągu dnia pogoda ulegnie diametralnej zmianie. Wiata rowerowa jest zatem bardzo ważnym udogodnieniem, które sprawia, że korzystanie z roweru jest dużo wygodniejsze. Z wiat coraz częściej korzystają operatorzy rowerów miejskich. W ten sposób są w stanie zapewnić swoim rowerom znacznie lepszy stan techniczny.

Budowa wiat rowerowych

Wiata posiada aluminiowy szkielet wypełniony przeszkleniami wykonanymi z poliwęglanu. To bardzo wytrzymałe tworzywo sztuczne, które nie odkształca się pod wpływem wysokiej temperatury, a jednocześnie zapewnia wysokie właściwości termoizolacyjne. Dzięki temu, wnętrze wiaty nie nagrzewa się, co stanowi kolejny atut w aspekcie stanu technicznego przechowywanych rowerów.

Co odznacza wiaty dostępne w naszej ofercie?

Priorytetem naszej firmy jest wysoka jakość wykonania. Korzystamy z nowoczesnych technologii oraz stosujemy zaawansowane technologie, z pomocą których jesteśmy w stanie szybko i precyzyjne zrealizować zlecenie. Duży nacisk kładziemy także na estetyczny wygląd wiat. Dokładamy wszelkich starań, aby stworzona przez naszą firmą wiata rowerowa wystawiała naszej marce pozytywną wizytówkę.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami