+48 68 346 46 01    
  • Doświadczenie
    13 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

Daszki i zadaszenia

Wysoka jakość wykonania daszków nad drzwi i zadaszeń tarasów

Daszki i zadaszenia z tworzyw sztucznych       

Jesteśmy producentem daszków nad drzwi, zadaszeń balkonów, tarasów, basenów oraz ogrodów zimowych. Zapewniamy nie tylko wysokojakościowy produkt, ale także fachową pomoc w wyborze odpowiedniego dla Państwa modelu.

Budowa zadaszeń

Nasze zadaszenia wyróżniają się masywną oraz stabilną konstrukcją aluminiową, którą malujemy proszkowo na wybrany kolor w palecie RAL przez co widoczny jest nie tylko wspaniały efekt wizualny ale także zachowana ochrona na dziesiątki lat. Wszystkie wyroby pokrywamy wysokiej jakości poliwęglanem komorowym, litym bądź szkłem akrylowym. Dodatkowo każde zadaszenie możemy wyposażyć w rynienkę umożliwiającą odprowadzanie nadmiaru wody i śniegu.

Modele zadaszeń

Oferujemy zarówno zadaszenia tarasów mocowane do ściany budynku, w których konstrukcja opiera się na słupach, a dach mocowany jest z jednej strony do ściany a także zadaszenia wolno stojące montowane na czterech słupach. Ten typ zadaszeń wymaga jednak osobnej konstrukcji, nie połączonej bezpośrednio z budynkiem. Każdy model zadaszenia możemy wyposażyć w ściany boczne, dzięki czemu uzyskamy ogród zimowy bądź szklarnię. Takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się nie tylko przestrzenią ale przede wszystkim naturalnym światłem przez cały rok. W słoneczne, zimowe dni może również służyć jako bufor cieplny zapewniający dodatkowe dogrzanie pomieszczenia.

W ofercie posiadamy również daszki nad drzwi proste, łukowe oraz markizowe w trzech standardowych wymiarach a także wykonujemy projekty według parametrów określonych przez naszych klientów. 


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami