• Doświadczenie
    15 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

zadaszenie

Daszki i zadaszenia

Wysoka jakość wykonania daszków nad drzwi i zadaszeń tarasów

Daszki i zadaszenia z tworzyw sztucznych

Jesteśmy producentem daszków nad drzwi, zadaszeń balkonów, tarasów, basenów oraz ogrodów zimowych. Zapewniamy nie tylko wysokojakościowy produkt, ale także fachową pomoc w wyborze odpowiedniego dla Państwa modelu. Nowoczesny daszek z poliwęglanu  komorowego to rozwiązanie stosowane w budynkach przemysłowych, biurowych oraz w domach prywatnych.

Budowa zadaszeń

Nasze zadaszenia wyróżniają się masywną oraz stabilną konstrukcją aluminiową, którą malujemy proszkowo na wybrany kolor w palecie RAL przez co widoczny jest nie tylko wspaniały efekt wizualny, ale także zachowana ochrona na dziesiątki lat. Wszystkie wyroby pokrywamy wysokiej jakości poliwęglanem komorowym, litym bądź szkłem akrylowym. Dodatkowo każde zadaszenie możemy wyposażyć w rynienkę umożliwiającą odprowadzanie nadmiaru wody i śniegu.

Co szczególnie istotne, do produkcji nowoczesnych zadaszeń wykorzystywane są lekkie materiały, które nie obciążają konstrukcji budynku. Daszki łukowe z poliwęglanu bardzo często zastępują obecnie stalowe konstrukcje dawnego typu. Zaletą takiego systemu jest większe bezpieczeństwo.

Modele zadaszeń

Oferujemy zarówno zadaszenia tarasów mocowane do ściany budynku, w których konstrukcja opiera się na słupach, a dach mocowany jest z jednej strony do ściany a także zadaszenia wolno stojące montowane na czterech słupach. Ten typ zadaszeń wymaga jednak osobnej konstrukcji, nie połączonej bezpośrednio z budynkiem. Każdy model zadaszenia możemy wyposażyć w ściany boczne, dzięki czemu uzyskamy ogród zimowy bądź szklarnię. Takie rozwiązanie pozwoli cieszyć się nie tylko przestrzenią, ale przede wszystkim naturalnym światłem przez cały rok. W słoneczne, zimowe dni może również służyć jako bufor cieplny zapewniający dodatkowe dogrzanie pomieszczenia.

Realizujemy także zadaszenie nad schodami zewnętrznymi, zwiększające bezpieczeństwo poprzez zmniejszenie ryzyka śliskiej powierzchni.

W ofercie posiadamy również daszki nad drzwi proste, łukowe oraz markizowe w trzech standardowych wymiarach a także wykonujemy projekty według parametrów określonych przez naszych klientów.

Funkcjonalne zadaszenie balkonu z poliwęglanu komorowego

Bardzo często mamy okazję realizować zadaszenia balkonowe oraz zadaszenie tarasów  w Wielkopolsce, które umożliwią wygodny wypoczynek niezależnie od warunków atmosferycznych. W tym celu uwzględniamy oczywiście specyfikę budynku, a także indywidualne oczekiwania naszych klientów. Dążymy do tego, aby zadaszenie balkonu z poliwęglanu było nie tylko funkcjonalne, ale również estetyczne i dostosowane do elewacji budynku.

Praktyczne zadaszenie balkonu ochroni nas przed deszczem, a także przed nadmiernym słońcem. W produkcji wykorzystywane są lekkie i wytrzymałe materiały odznaczające się wysoką odpornością na działanie warunków atmosferycznych. Podobne zadania pełnią zadaszenia tarasów. Dysponujemy nowoczesną technologią produkcyjną, która pozwala nam stworzyć spersonalizowane zadaszenie zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Czym charakteryzuje się zadaszenie z poliwęglanu?

Zaletą tego rozwiązania jest przede wszystkim praktyczność. Daszki poliwęglanowe wykonane są z lekkich aluminiowych profili, które nie obciążą konstrukcji budynku. Z tego względu, coraz częściej realizujemy renowację zadaszeń starego typu, zastępując je nowymi i lepszymi systemami.

Daszek wykonany z poliwęglanu komorowego to sprawdzone rozwiązanie, które można wykorzystać do każdego typu budynku. Niepalne i wytrzymałe tworzywo jest zgodne z normami jakości i podnosi standard obiektu.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami