• Doświadczenie
    16 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

przegrody specjalistyczne

Przegrody specjalistyczne

Przegrody halowe i ścianki działowe wykonane z wysokiej jakości poliwęglanu

Przegrody specjalistyczne z poliwęglanu

Profesjonalne przegrody oraz ścianki działowe o konstrukcjach aluminiowych wypełnionych tworzywami sztucznymi umożliwiają w łatwy i estetyczny sposób wydzielenie z wielkopowierzchniowych hal produkcyjnych bądź usługowych osobnych, pojedynczych pomieszczeń. Realizujemy indywidualne projekty nietypowych rozwiązań oraz aranżacji przestrzeni biurowej. Szeroki wybór materiałów pozwala nam na zrealizowanie niemalże każdego projektu, bez względu na stopień jego zaawansowania. Jesteśmy w stanie sprostać najbardziej wymagającym klientom dostosowując charakter przegrody do konkretnego zamówienia. Parametry takie jak wielkość, typ oraz wykorzystany materiał dostosujemy indywidualnie do Państwa potrzeb.

Nasze przegrody to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla dużych powierzchni, gdzie pracuje wiele osób ale także dla małych pomieszczeń z łączonymi miejscami pracy które trzeba od siebie oddzielić.

Zalety przegród 

Istotną  i wyróżniającą się od tradycyjnych ścian działowych zaletą naszych przegród są możliwości doświetlające wydzielone obszary. Wykonujemy przegrody zarówno z bezbarwnych płyt komorowych, dzięki którym przegroda pełni rolę bariery rozgraniczającej jaki i płyt opalowych poprzez które przenika rozproszone światło ale nie jest widoczne otoczenie za barierą.

Dostawa i montaż

Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę jeśli chodzi o realizację zamówień. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny oraz proponujemy dodatkowo dowóz elementów ścianek oraz ich profesjonalny montaż na terenie całego kraju. Wieloletnie doświadczenie przy wykonywaniu prac montażowych sprawia, że mamy własne zaplecze sprzętowe, dzięki czemu nasze usługi przebiegają sprawnie i szybko.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami