• Doświadczenie
    16 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

Wiata przystankowa

Wiaty przystankowe

Solidne i trwałe wykonanie wiat specjalistycznych

Wiaty specjalistyczne z tworzyw sztucznych

Produkcja oraz profesjonalny montaż wiat przystankowych to dla nas codzienność. Oferujemy Państwu nie tylko wiaty autobusowe i tramwajowe, ale także wiaty na stadiony piłkarskie, boiska sportowe i szkolne a także wiaty na parkingi przy sklepach czy zakładach pracy. Wieloletnie doświadczenie oraz precyzja wykonania pozwalają cieszyć się ich niezmiennym wyglądem przez wiele lat. Wiaty z tworzyw sztucznych to rozwiązanie, które doskonale wpisuje się we współczesne trendy projektowania przestrzeni publicznej.

Jako producent wiat przystankowych, mieliśmy okazję zrealizować zadania powierzone nam w wielu gminach i miastach w Polsce. Nasze innowacyjne projekty są cenione ze względu na wysoką estetykę, która ładnie komponuje się z infrastrukturą miejską. Usługi naszej firmy cechuje punktualność, sumienność oraz indywidualne podejście do każdego projektu. W naszym portfolio można sprawdzić przykładowe wiaty autobusowe zaprojektowane i stworzone przez naszą firmę.

Budowa wiat

Wiaty przystankowe wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, przez co są odporne na większość czynników zewnętrznych. Konstrukcja szkieletowa składa się z profili aluminiowych o przekroju zamkniętym co jest gwarancją odpowiedniej stabilności. Ściany boczne wypełniamy poliwęglanem wielokomorowym bądź litym odpornym na stłuczenia i pęknięcia. Zaokrąglony dach pokrywamy lekką płytą komorową posiadającą warstwę chroniącą przed promieniowaniem ultrafioletowym. Wszystkie nasze wiaty wyposażone są w ławkę drewnianą. Na zamówienie wykonujemy również gabloty reklamowe czy też kieszeń na rozkład jazdy.

Jakie zalety oferuje nowoczesna wiata przystankowa?

Zagrożeniem dla tradycyjnych wiat przystankowych jest wandalizm, ale również losowe zdarzenia, które prowadzą do rozbicia się szyb. Wiata autobusowa wykonana z poliwęglanu jest odporna na tego typu sytuacje. Poliwęglan to bardzo wytrzymałe i nietłukące się tworzywo sztuczne. Jest w pełni odporne na wysokie temperatury, dzięki czemu, nie traci swojego pierwotnego kształtu. W ostatnich latach, produkcja wiat z poliwęglanu cieszy się bardzo dużą popularnością. Wiele gmin oraz miast pragnie unowocześnić infrastrukturę miejską korzystając z trwałych rozwiązań.

Dostawa i montaż

Świadczymy usługi związane z dowozem wiat na wskazane miejsce na terenie Polski oraz zapewniamy profesjonalny montaż polegający zarówno na przykręceniu konstrukcji do podłoża jak i jej wbetonowaniu. Na przestrzeni ostatnich lat jako producent wiat autobusowych zebraliśmy cenne doświadczenia, które pozwoliły nam na rozwinięciu naszej oferty. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zaprojektować, stworzyć oraz przeprowadzić montaż wiat dostosowanych do estetyki otaczającej infrastruktury miejskiej.

Remonty wiat

Ponadto specjalizujemy się w szeroko pojętych remontach wiat przystankowych. W skład naszych usług wchodzą: demontaż starych szyb, wymiana ławek lub krzesełek, oczyszczanie i ponowne malowanie konstrukcji oraz naprawa uszkodzonych elementów wiaty. Biorąc pod uwagę wysoką wytrzymałość poliwęglanu, coraz więcej miast decyduje się na demontaż starych wiat przystankowych i zastąpienie je nowymi. To inwestycja długoterminowa, która na przestrzeni lat pozwoli zaoszczędzić dużo pieniędzy z tytułu braku konieczności renowacji nowoczesnych wiat.

Dlaczego warto wybrać nasze wiaty przystankowe?

Nasza firma na pierwszym miejscu stawia wysoką jakość wykonania. Pragniemy, aby nasze wiaty przystankowe producent były postrzegane jako solidne, trwałe, a zarazem atrakcyjne wizualnie. Posiadamy zaawansowany sprzęt, który umożliwia szybką i precyzyjną obróbkę tworzyw sztucznych, dzięki czemu, jesteśmy w stanie w krótkim czasie zrealizować duże zlecenia.

Przy realizacji projektu zawsze zwracamy uwagę na indywidualne życzenia ze strony klienta, a także na infrastrukturę miejską, w którą wkomponowana będzie nasza wiata autobusowa. Dokładamy wszelkich starań, aby zaprojektowane przez nas wiaty przystankowe wystawiały naszej firmie pozytywną wizytówkę.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami