+48 68 346 46 01    
  • Doświadczenie
    12 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

Wiaty przystankowe

Solidne i trwałe wykonanie wiat specjalistycznych

Wiaty specjalistyczne z tworzyw sztucznych

Produkcja oraz profesjonalny montaż wiat przystankowych to dla nas codzienność. Oferujemy Państwu nie tylko wiaty autobusowe i tramwajowe ale także wiaty na stadiony piłkarskie, boiska sportowe i szkolne a także wiaty na parkingi przy sklepach czy zakładach pracy. Wieloletnie doświadczenie oraz precyzja wykonania pozwala cieszyć się ich niezmiennym wyglądem przez wiele lat.

Budowa wiat

Wiaty przystankowe wykonujemy z materiałów najwyższej jakości, przez co są odporne na większość czynników zewnętrznych. Konstrukcja szkieletowa składa się z profili aluminiowych o przekroju zamkniętym co jest gwarancją odpowiedniej stabilności. Ściany boczne wypełniamy poliwęglanem wielokomorowym bądź litym odpornym na stłuczenia i pęknięcia. Zaokrąglony dach pokrywamy lekką płytą komorową posiadającą warstwę chroniącą przed promieniowaniem ultrafioletowym. Wszystkie nasze wiaty wyposażone są w ławkę drewnianą lub pojedyncze, plastikowe krzesełka. Na zamówienie wykonujemy również gabloty reklamowe czy też kieszeń na rozkład jazdy.

Dostawa i montaż

Świadczymy usługi związane z dowozem wiat na wskazane miejsce na terenie Polski oraz zapewniamy profesjonalny montaż polegający zarówno na przykręceniu konstrukcji do podłoża jak i jej wbetonowaniu.

Remonty wiat

Ponadto specjalizujemy się w szeroko pojętych remontach wiat przystankowych. W skład naszych usług wchodzą: demontaż starych szyb, wymiana ławek lub krzesełek, oczyszczanie i ponowne malowanie konstrukcji oraz naprawa uszkodzonych elementów wiaty.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami