• Doświadczenie
    16 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

wiata

Wiaty stadionowe

Produkcja wiat stadionowych na boiska piłkarskie

Producent wiat stadionowych

Wiaty stadionowe są niezbędnym elementem wyposażenia infrastruktury sportowej, na której organizowane są oficjalne rozgrywki. Zadaniem wiat jest osłonięcie ławki rezerwowej, dzięki czemu, piłkarze oraz trener mogą obserwować mecz w komfortowych warunkach. Jako doświadczony producent wiat stadionowych oferujemy naszym klientom spersonalizowane projekty dostosowane do specyfiki obiektu sportowego oraz indywidualnych potrzeb klienta.

W jaki sposób wykonane są wiaty sportowe?

Głównym zastosowaniem wiat stadionowych jest stworzenie komfortowej przestrzeni dla piłkarzy rezerwowych oraz sztabu szkoleniowego. Wiata osłania miejsca siedzące przed deszczem, wiatrem, a także przed nadmiernym słońcem. Tworzywa sztuczne, z których wykonane są przeszklenia, nie nagrzewają się i nie przepuszczają promieniowania UV, dzięki czemu, dobrze chronią zawodników oraz trenerów. Ponadto, w odróżnieniu od szkła, nie można ich rozbić, co w przypadku wiat stadionowych jest atutem niezwykle istotnym.

Wiaty sportowe wykorzystują także aluminiowe profile, na których montowane jest przeszklenie. Konstrukcja jest w pełni stabilna oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne. Biorąc pod uwagę regulamin wielu rozgrywek sportowych w naszym kraju, wiata stadionowa jest niezbędnym elementem obiektu każdego klubu, który chce wziąć udział w takich rozgrywkach.

Jakie zalety posiadają oferowane przez nas wiaty stadionowe?

Jesteśmy uznanym producentem wiat stadionowych i dysponujemy wieloletnim doświadczeniem potrzebnym do realizacji nowych projektów. Korzystamy z nowoczesnych urządzeń umożliwiających precyzyjną obróbkę metali oraz tworzyw sztucznych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie stworzyć wiaty sportowe dostosowane do specyfiki obiektu oraz do oczekiwań każdego klienta. W produkcji wykorzystujemy wyłącznie materiały najwyższej jakości, odznaczające się wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu, stworzone przez nas wiaty nienagannie pełnią swoje funkcje na przestrzenie wielu lat.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami