• Doświadczenie
    16 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

Osłony maszyn

Osłony maszyn

Bezpieczne użytkowanie maszyn i urządzeń

Osłony maszyn i urządzeń

Wieloletnie doświadczenie, fachowa obsługa oraz specjalistyczny sprzęt pozwalają nam na wykonywanie wysokojakościowego detalu według Państwa potrzeb. Nasze osłony z poliwęglanu nie tylko spełniają wszelkie wytyczne norm zachowania bezpieczeństwa pracy, ale także dzięki nowoczesnemu procesowi produkcji cechuje je estetyka wykonania oraz długotrwała wytrzymałość.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, dzięki któremu możemy precyzyjne wykonywać powierzone projekty o różnych, często skomplikowanych kształtach i wielkościach. Parametry takie jak rodzaj wykorzystanego materiału czy wielkość dobieramy indywidualnie do potrzeb Klienta. Ważnym kryterium jest oczywiście samo urządzenie. Osłony do frezarek będą się oczywiście nieznacznie różnić od egzemplarzy do innych maszyn, np. od osłony do obrabiarek.

Realizacje wykonujemy z najwyższej jakości poliwęglanu litego, który jest aż 300 razy mocniejszy od szkła. Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać osłony niemalże do każdej maszyny. Proponujemy Państwu osłony do frezarek, szlifierek, tokarek, pras hydraulicznych i standardowych, wiertarek stołowych, pił, przecinarek oraz wielu innych. Nasza wykwalifikowana kadra gwarantuje kompleksową obsługę zarówno w kwestii doradczej projektowej jak i wykonawczej. Jednocześnie, nasze osłony maszyn bhp odznaczają się certyfikatami zaświadczającymi o zgodności z normami jakości.

W jakim celu wykorzystywane są obudowy maszyn?

Zaawansowane maszyny wykorzystywane w przemyśle posiadają mnóstwo części ruchomych, które podczas pracy stwarzają realne zagrożenie dla operatora. Osłony z poliwęglanu mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa pracy. Poliwęglan to tworzywu sztuczne cenione ze względu na wysoką wytrzymałość oraz lekkość. Dzięki temu, obudowy maszyn pełnią swoją funkcję, a zarazem nie obciążają całej konstrukcji. Poliwęglan jest również odporny na wysokie temperatury, co stanowi kolejny atut przy tworzeniu osłon do nowoczesnych maszyn przemysłowych.

Czynnikami zagrożenia są również wyrzucane elementy, np. wióry lub skrawki, a także rozbryzgi cieczy chłodzącej oraz innych substancji chemicznych. Innowacyjne osłony poliwęglanowe skutecznie eliminują te zagrożenia, gwarantując operatorowi wysokie bezpieczeństwo oraz komfort pracy. Warto zwrócić uwagę, że osłony maszyn bhp muszą spełniać szereg określonych norm i wymogów. Nasza firma zwraca szczególną uwagę na zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, dzięki czemu, osłony z plexi do maszyn mogą być wykorzystane nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Jakie zalety oferują nowoczesne osłony z tworzyw sztucznych?

Wytwarzając nowoczesne osłony zabezpieczające do maszyn zwracamy uwagę nie tylko na ich solidne wykonanie, ale również estetyczny wygląd. Wiemy, że dla wielu firm jest to istotny czynnik wpisujący się w budowanie pozytywnego wizerunku. W związku z tym, osłony poliwęglanowe prezentują się bardzo dobrze od strony wizualnej. Zaletą tworzyw sztucznych jest możliwość dostosowania ich do naszych indywidualnych potrzeb. Jesteśmy zatem otwarci na wszelkie oczekiwania klientów w kwestii nowoczesnej i funkcjonalnej obudowy maszyn.

Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami potrzebnymi do precyzyjnej obróbki tworzyw sztucznych. Dzięki temu, jesteśmy w stanie wyprodukować osłony zabezpieczające do maszyn wykorzystywanych we wszystkich obszarach przemysłu. Oferujemy naszym klientom osłony do frezarek, obrabiarek oraz wielu innych urządzeń, które znajdują się na wielu halach produkcyjnych. Wybierając nowoczesne i wytrzymałe osłony do maszyn gwarantujesz swoim pracownikom maksymalne bezpieczeństwo oraz komfort pracy, wywiązując się tym samym z obowiązków pracodawcy względem przepisów BHP.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami