+48 68 346 46 01    
  • Doświadczenie
    12 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

Osłony maszyn

Bezpieczne użytkowanie maszyn i urządzeń

Osłony maszyn i urządzeń

Wieloletnie doświadczenie, fachowa obsługa oraz specjalistyczny sprzęt pozwala nam na wykonywanie wysokojakościowego detalu według Państwa potrzeb. Nasze osłony nie tylko spełniają wszelkie wytyczne norm zachowania bezpieczeństwa pracy, ale także dzięki nowoczesnemu procesowi produkcji cechuje je estetyka wykonania oraz długotrwała wytrzymałość.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem dzięki, któremu możemy precyzyjne wykonywać powierzone projekty o różnych, często skomplikowanych kształtach i wielkościach. Parametry takie jak rodzaj wykorzystanego materiału czy wielkość dobieramy indywidualnie do potrzeb Klienta.

Realizacje wykonujemy z najwyższej jakości poliwęglanu litego, który jest aż 300 razy mocniejszy od szkła. Na zamówienie jesteśmy w stanie wykonać osłony niemalże do każdej maszyny. Proponujemy Państwu osłony do frezarek, szlifierek, tokarek, pras hydraulicznych i standardowych, wiertarek stołowych, pił, przecinarek oraz wielu innych. Nasza wykwalifikowana kadra gwarantuje kompleksową obsługę zarówno w kwestii doradczej projektowej jak i wykonawczej.


Potrzebujesz odpowiedniego rozwiązania dla swojej firmy?

Skontaktuj się teraz z naszym konsultantem.

Skontaktuj się z nami