• Doświadczenie
    16 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

09-08-2021

NESTING CNC

Nowatorskie rozwiązanie z zakresu rozkroju wielkoformatowego

Przedstawiamy Państwu usługę cięcia CNC opartą na maksymalnie zoptymalizowanym rozkroju płyt wielkoformatowych do minimum redukującym poziom odpadu.

Czytaj dalej „NESTING CNC”


23-03-2021

Nowoczesne zadaszenie tarasu

Zadaszenie nad tarasem pozwala cieszyć się relaksem na świeżym powietrzu niezależnie od pogody. Co więcej, jest to bardzo estetyczna dekoracja eksponująca elewację budynku. Nowoczesne zadaszenie tarasu to rozwiązanie, na które decyduje się coraz większa liczba klientów. Spersonalizowany projekt zagwarantuje najwyższy poziom wygody, chroniąc przed kapryśną pogodą, zarówno przed nadmiernym słońcem, jak również przed opadami deszczu. Czytaj dalej „Nowoczesne zadaszenie tarasu”


19-08-2020

Ile kosztują nowoczesne świetliki dachowe?

Wszechstronne korzyści oferowane przez nowoczesne świetliki dachowe sprawiają, że coraz więcej firm interesuje się taką inwestycją. Często pojawiają się oczywiście pytania o koszty takiego systemu. Cena świetlika dachowego jest ustalana indywidualnie na podstawie opracowanego projektu. Mamy jednak dobrą wiadomość – biorąc pod uwagę niewygórowane koszty materiałów, poliwęglanowe pasma świetlne nie wiążą się z dużym wydatkiem. Co szczególnie istotne, jest to opłacalna inwestycja długoterminowa, która zaoferuje wiele zalet. Czytaj dalej „Ile kosztują nowoczesne świetliki dachowe?”


18-07-2020

Czym charakteryzuje się nowoczesne doświetlenie dachowe?

W obiektach przemysłowych od wielu lat stosuje się specjalne świetliki dachowe. Element ten pełni dwie podstawowe funkcje: zapewnia lepsze oświetlenie wnętrza, a jednocześnie, znacznie poprawia wentylację. Nowoczesne doświetlenie dachowe odznacza się znacznie większą efektywnością niż konstrukcje stosowane przed laty. To sprawia, że wiele firm decyduje się na modernizację lub montaż funkcjonalnych świetlików dachowych. Jakie korzyści płyną z tego rozwiązania?  Czytaj dalej „Czym charakteryzuje się nowoczesne doświetlenie dachowe?”


06-05-2020

Niezawodne osłony przeciwwirusowe

Bezpieczeństwo i stworzenie komfortowych warunków pracy to priorytet. Obecna sytuacja związana z zagrożeniem jakie niesie ze sobą pandemia, wymaga stworzenia jeszcze bardziej odpowiednich, zabezpieczonych miejsc pracy, które wiążą się również z troską o zdrowie i bezpieczeństwo klientów. Osłony antywirusowe to niezwykle praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które pomoże zadbać o należytą ochronę pracowników oraz klientów. 

Czytaj dalej „Niezawodne osłony przeciwwirusowe”