• Doświadczenie
    17 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

Pasmo świetlne z klapą przewietrzającą
01-04-2019

Montaż naświetli dachowych – Lewin Brzeski

Wraz z końcem marca 2019r. zakończyliśmy dużą realizację montażu naświetli dachowych na halach przemysłowych w miejscowości Lewin Brzeski-woj. opolskie.

 

Dla klienta zaoferowaliśmy 7szt. naświetli połaciowych przechodzących przez kalenicę o wymiarach światła (otworu) 2,90 x 40,00m każde. Na przygotowane wymiany konstrukcyjne nasza ekipa monterska sprawnie zamontowała podstawy naświetli wraz z ociepleniem wełną mineralną oraz opierzeniem blacharskim z blachy powlekanej w kolorze płyty występującej na dachu.

 

Pokrycie wykonaliśmy z podwójnych płyt poliwęglanu komorowego w systemie profili dociskowych i zamykających wraz z uszczelkami i taśmami paroprzepuszczalnymi w klasyfikacji NRO.

 

Dodatkowo-na życzenie inwestora w każdym z pasm świetlnych umieściliśmy klapę przewietrzającą z siłownikiem elektrycznym, w celu usprawnienia wentylacji w pomieszczeniach.

 

Całość naszych robót zamknęła się w 3 tygodniach pracy, oto efekty:

pasma świetlne przed montażemOtwory dachowe pod świetlik dachowe - hala przemysłowaHala przemysłowa montażZamontowane pasma świetlne na hali przemysłowej pasmo świetlne pasma świetlne