• Doświadczenie
    17 lat doświadczenia
  • Gwarnacja
    Jakości wykonania
  • Certyfikat
    ISO 9001:2015

Apteka osłona antywirusowa
06-05-2020

Niezawodne osłony przeciwwirusowe

Bezpieczeństwo i stworzenie komfortowych warunków pracy to priorytet. Obecna sytuacja związana z zagrożeniem jakie niesie ze sobą pandemia, wymaga stworzenia jeszcze bardziej odpowiednich, zabezpieczonych miejsc pracy, które wiążą się również z troską o zdrowie i bezpieczeństwo klientów. Osłony antywirusowe to niezwykle praktyczne i funkcjonalne rozwiązanie, które pomoże zadbać o należytą ochronę pracowników oraz klientów. 

W pełni transparentne osłony z plexi stanowią barierę przed różnego typu wirusami i bakteriami. Takie modele warto zastosować w miejscach, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością osób. Modele te świetnie sprawdzają się w aptekach, miejscach obsługi podróżnych, przy kasach w sklepach, lokalach usługowych oraz wszędzie tam, gdzie cały czas mamy do czynienia z różnymi klientami, a bezpośredni kontakt z nimi jest bardzo istotny. Funkcjonalne osłony przeciwwirusowe to skuteczna odpowiedź na zagrożenia niesione przez pandemię koronawirusa.

 

>> Skontaktuj się z nami i zamów indywidualną osłonę do twojego miejsca pracy <<

 

Bezpiecznie w pracy i w sklepie

Osłony przeciwwirusowe to rozwiązanie zabezpieczające stanowiska pracy, stwarzające komfort wykonywanych czynności i w żaden sposób nieograniczające kontaktu z klientami podczas rozmów, podawania produktów, wykonywaniu płatności. Oferowane osłony antywirusowe są oczywiście dostosowywane pod kątem indywidualnych potrzeb klienta.

Proponowane modele osłon z plexi chronią osoby, które są w ciągłym kontakcie z drugą osobą, bardzo często z tego typu rozwiązań korzystają apteki, salony kosmetyczne, sklepy spożywcze, urzędy publiczne, stacje paliw, a także wszelkie punkty usługowe, w których współpraca z klientem jest najważniejszym obowiązkiem pracowników.

Minimalistyczne i praktyczne osłony przeciwwirusowe

Proponowane modele osłon są praktyczne. Mają estetyczny, minimalistyczny wygląd, idealnie pasują do różnych stanowisk w miejscach publicznych, dobrze komponują się z ich stylem. Prezentuje się profesjonalnie i elegancko. Posiadają subtelną, przeźroczystą powierzchnię, która pokryta jest folią zabezpieczającą przed zarysowaniami podczas montażu, powłoka ta jest zdejmowana po założeniu osłony. W ten sposób osłonięte stanowisko pracy ogranicza zakażenia drogą kropelkową, daje poczucie bezpieczeństwa pracownikom, jak również klientom.

Funkcjonalne osłony przeciwwirusowe są produkowane z wytrzymałego tworzywa sztucznego. Plexi jest odporna na zarysowania oraz uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu, ewentualne zahaczenie osłony ciężkim towarem nie wyrządzi żadnej szkody.

osłona przeciwwirusowa w biurze

Z czego produkowane są osłony przeciwwirusowe ?

Osłony przeciwwirusowe produkowane są z plexi o grubości 5-6 mm, model ten jest najbardziej rekomendowany. Można oczywiście wybrać modele o innej grubości, w zależności od potrzeb. Proponowane osłony przeciwwirusowe mogą być wykonane również z poliwęglanu litego, który charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne.
Przeźroczysta, transparentna powierzchnia zapewnia nieograniczoną widoczność, co jest bardzo istotne w pracy. Osłony antywirusowe są stworzone w taki sposób, aby w żaden sposób nie ograniczać swobodnego kontaktu pomiędzy pracownikiem a klientem.  Montaż tego typu osłon jest bardzo szybki i łatwy, co jest wielką zaletą.

Projekty osłon dostosowane do preferencji klientów

Osłony dostosowane są do potrzeb klientów, mogą posiadać różne wymiary, a także grubość danego materiału, z którego zaprojektowane są modele. Plexi to bardzo uniwersalne i wszechstronne tworzywo sztuczne, które w procesie obróbki można swobodnie kształtować i dostosowywać do indywidualnych oczekiwań klienta. Dzięki możliwości zaprojektowania różnych wersji osłon można je dopasować do kształtu biurek, stołów, lad czy barów. W ten sposób, tworzone są osłony antywirusowe, które w stu procentach sprostają oczekiwaniom klientów.

 

>> Skontaktuj się z nami i zamów indywidualną osłonę do twojego miejsca pracy <<

 

GALERIA

osłona w aptece osłona indywidualna - boczna przeciwwirusowa osłona z folią ochronną osłona przeciwwirusowa na kasie w sklepie budowlanym mrówka 2 osłony antywirusowe w sklepie budowlanym Montaż osłony przeciwwirusowej osłona przeciwwirusowa zamontowana na kasie Osłony przeciwwirusowe w aptece Wyprodukowane osłony przeciwwirusowe