+48 68 346 46 01
 • Polski
 • English
 • Doświadczenie
  13 lat doświadczenia
 • Gwarnacja
  Jakości wykonania
 • Certyfikat
  ISO 9001:2015

Apteka osłona antywirusowa
06-05-2020

Niezawodne osłony przeciwwirusowe

Bezpieczeństwo i stworzenie komfortowych warunków pracy to priorytet. Obecna sytuacja związana z zagrożeniem jakie niesie ze sobą pandemia, wymaga stworzenia jeszcze bardziej odpowiednich, zabezpieczonych miejsc pracy, które wiążą się również z troską o zdrowie i bezpieczeństwo klientów.

Niezwykle praktycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem są transparentne osłony przeciwwirusowe, które znajdują zastosowanie w różnym miejscach publicznych, a także stanowiskach pracy.
Osłony z plexi stanowią barierę przed różnego typu wirusami i bakteriami. Takie modele warto zastosować w miejscach, gdzie mamy do czynienia z dużą ilością osób.
Modele te świetnie sprawdzają się w aptekach, miejscach obsługi podróżnych, przy kasach w sklepach, wszędzie tam gdzie cały czas mamy do czynienia z różnymi klientami, a bezpośredni kontakt z nimi jest bardzo istotny.

 

>> Skontaktuj się z nami i zamów indywidualną osłonę do twojego miejsca pracy <<

 

Bezpiecznie w pracy i w sklepie

Osłony przeciwwirusowe to rozwiązanie zabezpieczające stanowiska pracy, stwarzające komfort wykonywanych czynności i w żaden sposób nieograniczające kontaktu z klientami podczas rozmów, podawania produktów, wykonywaniu płatności.
Proponowane modele osłon z plexi chronią osoby, które są w ciągłym kontakcie z drugą osobą, bardzo często z tego typu rozwiązań korzystają apteki, salony kosmetyczne, sklepy spożywcze, urzędy publiczne, stacje paliw.

Minimalistyczne i praktyczne osłony przeciwwirusowe

Proponowane modele osłon są praktyczne. Mają estetyczny, minimalistyczny wygląd, idealnie pasują do różnych stanowisk w miejscach publicznych, dobrze komponują się z ich stylem. Prezentuje się profesjonalnie i elegancko. Posiadają subtelną, przeźroczystą powierzchnię, która pokryta jest folią zabezpieczającą przed zarysowaniami podczas montażu, powłoka ta jest zdejmowana po założeniu osłony. W ten sposób osłonięte stanowisko pracy ogranicza zakażenia drogą kropelkową, daje poczucie bezpieczeństwa pracownikom, jak również klientom.

osłona przeciwwirusowa w biurze

Z czego produkowane są osłony przeciwwirusowe ?

Osłony przeciwwirusowe produkowane są z plexi o grubości 5-6 mm, model ten jest najbardziej rekomendowany. Można oczywiście wybrać modele o innej grubości, w zależności od potrzeb. Proponowane osłony przeciwwirusowa mogą być wykonane również z poliwęglanu litego, który charakteryzuje się bardzo dużą odpornością na uderzenia i uszkodzenia mechaniczne.
Przeźroczysta, transparentna powierzchnia zapewnia nieograniczoną widoczność, co jest bardzo istotne w pracy. Montaż tego typu osłon jest bardzo szybki i łatwy, co jest wielką zaletą.

Projekty osłon dostosowane do preferencji klientów

Osłony dostosowane są do potrzeb klientów, mogą posiadać różne wymiary, a także grubość danego materiału, z którego zaprojektowane są modele. Dzięki możliwości zaprojektowania różnych wersji osłon można je dopasować do kształtu biurek, stołów, lad, czy barów.

 

>> Skontaktuj się z nami i zamów indywidualną osłonę do twojego miejsca pracy <<

 

GALERIA

osłona w aptece osłona indywidualna - boczna przeciwwirusowa osłona z folią ochronną osłona przeciwwirusowa na kasie w sklepie budowlanym mrówka 2 osłony antywirusowe w sklepie budowlanym Montaż osłony przeciwwirusowej osłona przeciwwirusowa zamontowana na kasie Osłony przeciwwirusowe w aptece Wyprodukowane osłony przeciwwirusowe